O nas

Gościmy Państwa w naszym Domu od 1996 roku.

Dom Herbaty Aromat to przede wszystkim miejsce, gdzie nasza pasja skupia się na herbatach i kulinarnej przyjemności, która wiąże się z filiżanką.

Nasza przygoda zaczęła się od miłości do herbaty, którą przekazywaliśmy sobie w rodzinie. W domu, w którym zawsze stoi czajniczek z herbatą, nie trudno pokochać ten aromatyczny napój, by wkrótce nie móc bez niego rozpocząć dnia.

W herbatce kochamy smak, dobry nastrój i aromat. Cenimy ten napar za czas, który nam daje, za spokój, rodzinne rozmowy i te z przyjaciółmi. Samo parzenie i wybór herbaty to cudowne chwile zatrzymania i relaksu. Herbata gwarantuje naprawdę dobre samopoczucie zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

Firma Dom Herbaty Aromat jest firmą rodzinną założoną w 1996 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych firm na polskim rynku herbacianym. Przez ostatnie prawie 30 lat rynek herbaciany bardzo się zmienił, stał się bardziej otwarty, a my cieszymy się, że teraz w Polsce jest dostępnych wiele rodzajów herbat.

Naszym celem jest oferowanie najwyższej jakości produktów. Zapewniamy tę jakość dzięki naszej wielkiej pasji, ponad 140-letniemu doświadczeniu i licznym certyfikatom naszego dostawcy. Jesteśmy importerem herbaty od wiodącej firmy Wollenhaupt i prowadzimy sprzedaż hurtową na terenie całej Polski.

Wszystkie mieszanki herbat tworzone są pod okiem specjalistów, aby zaspokoić gusta najbardziej wymagających miłośników herbat. Aby utrzymać najwyższą jakość, oprócz pasji, ważny jest dla nas na profesjonalizm, kreatywność oraz niezawodna i bezpieczna organizacja wszystkich procesów związanych z tworzeniem herbat. To właśnie daje nam wieloletnia współpraca z naszym dostawcą.

W naszym sklepie staramy się oferować różne rodzaje herbat, od tych najbardziej popularnych i codziennych, po ekskluzywne i wymagające rytuałów. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce wprowadzaliśmy wiele nowości, które stały się popularne dopiero po kilku latach. Dobrym takim przykładem jest Matcha japońska – kiedy ją sprowadzaliśmy, była to nieznana “dziwna herbata”, a teraz stała się absolutnym “must try”.

Smak doskonałego naparu zależy nie tylko od wysokiej jakości herbaty, jak również od prawidłowego sposobu parzenia oraz naczynia, z którego pijemy. Choć istnieje wiele sposobów parzenia herbaty, nie wszystkie są dobre. Dlatego podpowiadamy, jak parzyć herbatę, w jakim czasie, w jakiej temperaturze oraz o której porze dnia najlepiej wypić. Naczynie, w którym pijemy herbatę, również ma znaczenie, a każdy rodzaj herbaty preferuje inne naczynie, czy to porcelanowe, żeliwne, ceramiczne czy szklane.

Jak pijemy u nas?

Czarna herbata ogrodowa – w filiżance

Czarna herbata z plastrem cytryny, imbiru i pomarańczy – zawsze w kubku ceramicznym

Herbata biała – w filiżance z najcieńszej porcelany

Zielona herbata – w filiżance najlepiej z wzorami w środku lub w czarce

Rooibos czy zioła – w kubku bez ucha

Mieszanki owocowe – w szklance z podwójnym dnem

Matcha – w czarce chawan

Zważając na różne preferencje herbaciarzy, oferujemy różnorodny wybór akcesoriów do parzenia herbaty oraz naczyń do picia. Posiadamy także różne dodatki do herbaty i przysmaki towarzyszące filiżance.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym!

Zamówienia można składać również telefonicznie lub via mail. Zajrzyj do zakładki kontakt, złóż zamówienie lub zapytaj – a my odpowiemy.

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy w ramach sklepu herbacianego lub lokalu gastronomicznego sprawdź naszą ofertę hurtową.

Załoga Domu Herbaty