Hurtownia

Dom Herbaty “Aromat” jest firmą rodzinną założoną w 1996 roku. Jako jedna z pierwszych firm istniejemy na rynku herbacianym w Polsce. Jesteśmy również importerem herbat z wiodącej firmy Wollenhaupt i prowadzimy sprzedaż hurtową na terenie całej Polski.

Założeniem naszej firmy jest najwyższa jakość oferowanych produktów. Jakość tą zapewnia wielka
pasja, ponad 130-letnie doświadczenie i liczne certyfikaty naszego dostawcy. Wszystkie mieszanki tworzone są pod okiem specjalistów tak, aby zaspokoić gusta najwybredniejszych miłośników herbat.
Na utrzymanie najwyższej jakości składa się (poza pasją oczywiście) kilka czynników: profesjonalizm,
kreatywność, niezawodna i bezpieczna organizacja wszelkich procesów zachodzących podczas
tworzenia herbat, wykorzystująca najnowocześniejsze metody produkcji i zaawansowany system
logistyczny.

Zapraszamy sklepy herbaciane, kawiarnie, restauracje, kluby, salony SPA i wszystkich tych, którzy
chcieliby otrzymać od nas ofertę hurtową i nawiązać z nami współpracę.

Prosimy o kontakt via mail hurtownia@domherbaty.pl

Trochę na o naszym producencie..

Wybór firmy Wollenhaupt oznacza wybór jakości i najlepszego smaku. To pasjonaci herbaty, którzy tworzą udane produkty już od 140 lat.
Proces herbaciany zaczyna się od zbiorów herbat, wyboru składników, składu i mieszania, aż po testowanie i pakowanie.
Nie tylko wiedzą, co dobrze smakuje i dobrze do siebie pasuje, ale także wiedzą, jak uprawiać i przetwarzać żywność, aby sprawiała przyjemność, zapewniała różnorodność i zaskakiwała smakami.

Firma Wollenhaupt to specjaliści od regionów uprawy herbaty na całym świecie aż po filiżankę w Twojej dłoni.
Dbałość o herbatę oznacza przede wszystkim niezawodną jakość i bezpieczeństwo. Herbata ziołowa, herbata rooibos, herbata owocowa, czarna i zielona herbata — wspólne dla wszystkich tych produktów spełnaija najwyższe wymogi w zakresie jakości, bezpieczeństwa i czystości.

Wszystkie nasze produkty, systemy i procesy spełniają transparentne i wszechstronnie udokumentowane standardy bezpieczeństwa produktów i produkcji. Klienci mogą być pewni, że stworzyli wiążącą na całym świecie kombinację wymagań certyfikacyjnych określonych w ISO 9001:2008 i International Food Standard wraz z dodatkowymi wymaganiami wewnętrznymi.

Firma Wollenhaupt zarządza jakością jako ciągły dynamiczny wysiłek i w tym zakresie również wymieniają się doświadczeniami oraz wiedzą na ten temat z innymi. Wollenhaupt jest członkiem Deutscher Teeverband (Niemieckiego Stowarzyszenia Herbaty), Wirtschaftsvereinigung Kräuter- und Früchtetee (Stowarzyszenia Handlu Herbatami Ziołowymi i Owocowymi), europejskiego stowarzyszenia THIE oraz Amerykańskiego Stowarzyszenia Herbaty.